Auto Draft

انتصاب روی هاجسون یک انتخاب عالی بود. روی هاجسون با او ثروت جدیدی از تخصص و همچنین توانایی های مدیریتی انسان کامل را به او می دهد. او در طول کار خود تقریباً توانست از حد انتظار فراتر رود.

انتصاب روی هاجسون تنها تغییر مثبتی نیست که لیورپول اخیراً انجام داده است. FCLiverpoolپول درآوردن تصمیم گرفتند شرکت کنندگان ناراضی و ضعیف را بفروشند. بنایون اولین مرد شما بود که از آنفیلد جدا شد و زمانی که نیاز داشت به چلسی بپیوندد تا پول بیشتری کسب کند، لیورپول باهوش بود که خواسته او را برآورده کند. لیورپول همچنین تصمیم گرفت که بتواند فابیو اورلیو معمولاً مصدوم را به همراه ضمانت ابدی، امیلیانو اینسوآ، رها کند. لیورپول به بازیکنانی با کیفیت و با تجربه نیاز دارد تا بتواند به اهداف خود برسد. تا به حال آنها با چند بازیکن با کیفیت در جو کول و حتی میلان یووانوویچ به خدمت گرفته اند. بسیاری فکر می کردند که تمام رفتن بنایون به معنای یک گام به عقب برای لیورپول است، اما پس از جذب جو کول، چندین نفر متوجه شدند که این یک گام به جلو است.

جو کول بازیکنی جوانتر و بسیار بهتر از بنایون است. او مطمئناً همچنان یکی از هافبک های کلیدی آنها با استیون جرارد در سال های آینده خواهد بود. میلان یووانوویچ یکی دیگر از بازیکنان با کیفیتی است که در عملکرد تهاجمی تری نسبت به کول بازی می کند. او ممکن است به عنوان یک مهاجم و به عنوان یک هافبک تهاجمی بازی کند. هر دو بازیکن به دلیل کشورهای مربوطه خود در سراسر جهان در آن شرکت می کنند و همچنین در اواخر دهه بیست سالگی خود هستند، بنابراین در اوج حرفه خود هستند. آنها هر دو جام را در حرفه خود به دست آورده اند، اما همچنان به عطش جام های برنده بیشتر نیاز دارند.

یووانوویچ می خواهد خود را در بالاترین سطوح به سادگی با کسب جام ها با استفاده از لیورپول نشان دهد، در حالی که کول می خواهد به چلسی ثابت کند که اشتباه می کند زیرا به او اعتقادی ندارد. در نهایت، لیورپول نیز توانسته است در مقابل شرکت کنندگان ستاره خود مقاومت کند. در ابتدا به نظر می رسید که استیون جرارد، فرناندو تورس، دیرک کویت و حتی خاویر ماسکرانو آنفیلد را ترک خواهند کرد اما از آن زمان همه آنها اعلام کردند که به لیورپول خواهند ماند. همه بازیکنان برتر پس از خریدهای اخیر که صرفاً توسط باشگاه انجام شد، در مورد رقابت لیورپول اطمینان حاصل کردند.

در نهایت شما باید عینی باشید و نمی‌توانید تایید کنید که کدام لیورپول مدعی نام خواهد بود، با این حال شروع جذاب است و اگر گاتویک معمولاً لیگ برتر را برنده شود، قطعاً من را شگفت‌زده نمی‌کند.

Leave a Comment